Tatuiruotės ir magiška jų galia

Iki šių laikų kai kurie žmonės tiki, kad piešiniai ant kūno gali kaip nors paveikti santykius ar įvykius žmogaus gyvenime. Yra begalė tatuiruočių, kurios turi stebuklingų ženklų arba magišką prasmę, nors ne visada tikrąją jų reikšmę suprantame.

Tatuiruotės

Dauguma šiuolaikinių magiškų tatuiruočių atkeliavo iki mūsų laikų iš gilios senovės. Taigi, ši kategorija gali apimti visas senovės keltų, actekų, maorių genčių, budistų, Zodiako ženklų ir daugelį kitų tatuiruočių. Senovėje visos tatuiruotės buvo daromos vien tik magijos tikslais: apsauga, amuletas, pagalba, specialus ženklas. Gyvenimo praktikoje pasitaiko atvejų, kai tatuiruotės iš tiesų veikia žmonių gyvenimą, todėl niekada neturėtumėte pasidaryti tokio piešinio, hieroglifo ar užrašo, nežinodami konkrečios jo prasmės. Kiekvienas piešinys, tai yra jame esantis vaizdas, turi savo energiją, kuri gali tiesiogiai veikti jo nešiotoją. Tikriausiai geriau būtų pasidaryti tatuiruotes su šviesesniais, teigiamais simboliais. Tačiau viskas gerai gali būti ir su neigiamais, nes tatuiruotė magišką arba antgamtinę galią turi tik tada, jei pats jos turėtojas tuo tiki. Jeigu nepaprasta tatuiruočių galia netikima, jos, kaip manoma, negali ir pakenkti.

Runų tatuiruotės prasmė

Runos yra pagrindinė, magiška Vidurio ir Šiaurės Europos abėcėlė. Tai nėra tik informacijos perteikimo ženklų rinkinys. Runos turi simbolinę prasmę, kuri gerokai peržengia materialistinę informacijos ir tikrovės sampratą. Susidomėjimas šiais ženklais neišnyko daugelį šimtmečių ir atsispindėjo tatuiruočių mene. Mokslininkai nustatė, kad senovėje runų ženklai buvo naudojami daugiausiai ezoterikos srityje. Pats žodis „runa” liudija, kad šie simboliai buvo tiesiogiai susiję su dvasinėmis ir giliausiomis magijos paslaptimis. Išvertus iš airių kalbos, runa reiškia paslaptį ir sprendimą. Begalybė „Begalybė visada egzistuoja, nes kad ir koks būtų skaičius, visada bus skaičius, didesnis už šį”, – sakė Aristotelis. Begalybės simbolio tatuiruotė priklauso tiems piešiniams ant kūno, kurie laikomi paprastais ir išradingais. Viena vertus, tai yra paprastas matematinis simbolis, kita vertus, jis turi gilią simbolinę ir net magišką prasmę. Begalybės ženklas reiškia būties amžinybę, neišmatuojamą ir pasaulio pažinimo neįmanomybę. Tokią tatuiruotę neįtikėtinai gilia prasme apdovanojo mokslo žmonės, kurie daug žino ir supranta visą šio, iš pirmo žvilgsnio, paprasto ženklo simbolinę prasmę. Dabar per begalybės tatuiruotės ženklo prasmę žmogus gali išreikšti savo troškimą visko, kas tobula ir idealu. Mandala Mandala yra tokia koncentruota diagrama, kurią sudaro labai sudėtingi modeliai ir įvairūs ikonografiniai vaizdai. Budistų mitologijoje mandala yra labai svarbus šventas simbolis, atspindintis Visatos geometrinę schemą, tiksliau sakant, jos struktūrą. Be to, šioje diagramoje parodyti visi budistų šventieji. Mandalos tatuiruotės turi holistinio pasaulio įvaizdžio prasmę. Ši prasmė gali būti paaiškinama tuo, kad pagrindinė mandalos figūra yra apskritimas, kuriame yra kvadratas. Kartais ši figūra taip pat būna padalinta į keturis trikampius, kurie, savo ruožtu, yra orientuoti į tam tikrus taškus ir dažomi specialiomis spalvomis. Šiaurė yra dažoma žalia spalva, Pietūs – geltonai, Vakarai yra raudoni, Rytai yra balti, o centras yra mėlynas, tačiau gali būti įvairių variantų. Tai reiškia penkis žmogaus asmenybės elementus: genialią nepajudinamą ir nesibaigiančią šviesą, deimantines įsčias ir neabejotiną supratimą. Pentagrama Pentagrama, geriau žinoma kaip penkiakampė žvaigždė arba masonų „liepsnojanti žvaigždė”, yra vienas paslaptingiausių simbolių, todėl jos reikšmės yra labai įvairios. Apskritai pentagrama yra senovinis ir galingas simbolis, kurios prasmė gali būti siejama su sėkme, pranašumu, klestėjimu ir lyderyste. Ji taip pat įkūnija sveikatą, jaunystę ir gamtišką dvasingumą. Tatuiruotė tinka tiek vyrams, tiek moterims. Neturi reikšmės kokioje kūno dalyje ji bus nupiešta.

Magiška tatuiruotė.
Magiška tatutiruotė
Magiška taturiruotė
Magiška tatutiruotė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *